Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 14:46
 
Irak'tan acı haber! Ege'ye şehit ateşi düştü
Milli Savunma Bakanlığı'nın yaptığı açıklamada, Irak'ın kuzeyinde devam etmekte olan Pençe-Kaplan operasyonu sırasında bir mehmetçiğimizin şehit düştüğü açıklandı. Şehit Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel'in Manisa nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şehitin cenazesi bugün ikindi namazında Manisa'dan kaldırılacak.
GÜNDEM Haberi
Irak'tan acı haber! Ege'ye şehit ateşi düştü

Milli Savunma Bakanlığı'nın yaptığı açıklamada, Irak'ın kuzeyinde devam etmekte olan Pençe-Kaplan operasyonu sırasında bir mehmetçiğimizin şehit düştüğü açıklandı. Şehit Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel'in (26) Manisa nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şehitin cenazesi bugün ikindi namazında Manisa'dan kaldırılacak.

 

26 yaşında olan şehit Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel Manisa'nın Ahmetli İlçeside nüfusa kayıtlı olduğu ve bugün ikindi namazında memleketinde toprağa verileceği öğrenildi.

 

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ AÇIKLAMASI

 

Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde, 28 Haziran 2020 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada kahraman silah arkadaşımız Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel şehit olmuştur.

 

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: şehit haberi, manisa şehit, ahmetli şehit, ege haber
Haber Yazılımı