Haber Detayı
19 Mart 2021 - Cuma 17:03
 
Bakan açıkladı! Yangından etkilenen vatandaşlara kaynak aktarıldı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Artvin'in Yusufeli ilçesinde meydana gelen yangınla ilgili paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk, yangından etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için 1,5 milyon liralık kaynak aktarıldığını duyurdu.
GÜNDEM Haberi
Bakan açıkladı! Yangından etkilenen vatandaşlara kaynak aktarıldı

Artvin'in Yusufeli ilçesinde meydana gelen yangın felaketiyle ilgili mağdur olan vatandaşlara yardım eli uzatıldı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk; ''Artvin’in Yusufeli ilçesinde meydana gelen yangından etkilenen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’mıza 1,5 milyon lira kaynak aktardık. Rabbim ülkemizi her türlü felaketten korusun.'' mesajını paylaştı.

 

Bakan Selçuk'un Paylaşımı

 

 

Artvin’in Yusufeli ilçesinde meydana gelen yangından etkilenen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’mıza 1,5 milyon lira kaynak aktardık.

Rabbim ülkemizi her türlü felaketten korusun.

Kaynak: Editör:
Etiketler: nakan, selçuk, zehra zümrüt selçuk, artvin, yusufeli, yangın,
Haber Yazılımı