Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 11:41
 
Bakan Selçuk'tan velilere: Tablet dağıtımına uyarı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda velilere tablet dağıtımı ile ilgili uyarıda bulundu.
EĞİTİM Haberi
Bakan Selçuk'tan velilere: Tablet dağıtımına uyarı

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk öğrencilere verilecek tabletler ile ilgili uyarıdfa bulundu. Dağıtılacak tabletler hakkında velileri uyaran Selçuk şu paylaşımı yaptı:

 

Değerli velilerimiz, tablet dağıtımı, ihtiyaç sahibi öğrenciler arasından, gelir durumu, eğitim çağındaki kardeş sayısı gibi kriterlerle okullarımız aracılığıyla yapılıyor. Bakanlık adıyla arayan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olun lütfen.

 

 

ZİYA SELÇUK ÇOCUKLAR HAREKET ETSİN

 

Bakan Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı başka bir paylaşımda koronavirüs sürecinde evlerinden çıkamayan çocukların hareket etme ihtiyacını aktardı. Selçuk; ''Sınıflarda, “Ben kelebeğim." diyen bu çocukların  uçmasına izin verelim.'' dedi.

 

 

Çocukların hareket ihtiyacı öylesine arttı ki salgın döneminde, soldaki kuzunun duvara tırmanası yok da duvar tırmanmaya çok müsait :) Arkadaşları, Ziya Öğretmen’le foto çektirmek değil, hareket önemli. Sınıflarda, “Ben kelebeğim." diyen bu çocukların  uçmasına izin verelim.

Kaynak: Editör:
Etiketler: bakan, selçuk, ziya selçuk, bakanlık, milli eğitim, tablet, veli, öğrenci, çocuk, sınıf
Haber Yazılımı