Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 17:19
 
Benzin ve motorine büyük zam!
Gelen bilgilere göre bu geceden itibaren benzin ve motorine büyük bir zam geliyor. Akaryakıt piyasasındaki ton fiyatlarındaki artış nedeniyle bu geceden itibaren benzine 28 kuruş, motorine ise 25 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
EKONOMİ Haberi
Benzin ve motorine büyük zam!

Motorlu araç kullanıcılarına kötü haber geldi. Bu geceden itibaren benzin ve motorine büyük bir zam geliyor. Piyasalardaki akaryakıt fiyatlarının tonundaki artış nedeniyle depolara bu gece akaryakıt zamlı fiyatlardan girecek. 

 

Benzin ve motorine bu gece gelecek zamla birlikte depolar daha yüksek fiyatla dolacak. Benzinin litre fiyatına 28 kuruş motorinin litresine ise 25 kuruş zam gelecek.

 

AKARYAKIT FİYATLARI 

 

İzmir'de benzin litre fiyatı 6 lira 65 kuruş, motorin ise 5 lira 85 kuruştan depolara giriyor. Gelen zamla beraber dopolara litre fiyatı benzinin 6 lira 93 kuruştan, motorin ise 6 lira 10 kuruştan girecek.

 

Ankara'da benzin litre fiyatları 6 lira 64 kuruş depolara giriyor gelen zamla birlikte 6 lira 92 kuruşa yükselecek. Motorin başkentte 5 lira 82 kuruştan gelen zam ile birlikte 6 lira 07 kuruşa yükselecek.

 

İstanbul'da 6 lira 59 kuruştan satılan benzinin litresi gelen zamla birlikte 6 lira 77 kuruşa çıkacak. Motorin'in fiyatı 5 lira 77 kuruştan 6 lira 02 kuruşa yükselecek.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: benzin, motorin zam, akaryakıt, izmir, ankara, istanbul
Haber Yazılımı