Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 10:23
 
Dünya şokta! Trump'tan koronavirüs paylaşımı
ABD Başkanı Donald Trump koronavirüs testi ile ilgili şok bir paylaşımda bulundu. Trump eşi Melania Trump ve kendisinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda açıkladı.
DÜNYA Haberi
Dünya şokta! Trump'tan koronavirüs paylaşımı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump yakın danışmanı Hope Hicks'in Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından, Melania Trump ve kendisinin de test yaptırdığını duyurdu. Trump yaptığı açıklamada test sonuçlarının pozitif çıktığını paylaştı.

 

Trump yaptığı açıklamada Melania Trump ile birlikte koronavirüs testi yaptırdığını ve sonucun pozitif çıktığını sosyal medya hessabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

 

 

''Bu gece Melania Trump ile birlikte yaptırdığımız COVİD-19 test sonucu pozitif çıkmıştır. Derhal karantina sürecine başlayacağız. Bunu BİRLİKTE atlatacağız!''

 

MELANİE TRUMP'DA AÇIKLADI

 

ABD Başkanı Trump'un eşi First Lady Melania Trump da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

 

 

Melania Trupm'ın yaptığı açıklamada; ''Bu yıl çok sayıda Amerikalı'nın yaptığı gibi bizde Donald Trump'la bearfaber COVİD-19 testi yaptırdık. Test sonucu pozitif çıktı, evde karantinaya giriyorum. İyi hissediyoruz ve yaklaşan tüm toplantıları erteledim. Lütfen güvende olduğunuzdan emin olun ve bunu hep birlikte atlatacağız.'' dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: korona, koronavirüs, abd, başkanı, trump, donald trump, melania trump, covid-19, test, pozitif, hope hicks
Haber Yazılımı