Haber Detayı
13 Eylül 2020 - Pazar 12:51
 
İzmir Çiğli’de Sokak sakinleri unutulmadı
İzmir Çiğli belediyesi Sokak sakinlerine el uzatmaya devam ediyor. Belediye başkanı utku gümrükçünün görev yaptığı andan bu yana aynı dünyayı paylaştığımız kedi ve köpeklere yönelik çalışmalar sürüyor.
İZMİR Haberi
İzmir Çiğli’de Sokak sakinleri unutulmadı

İzmir’de Çiğli Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik beslenme ve sağlık ihtiyaçları aralıksız devam ediyor. Çiğli belediyesi tarafından başlatılan 1 kap mama 1 kap su sloganıyla ilçenin tamamında bir haftada mama ve suyunu aynı anda bulunduğu tek kullanımlık binlerce kedi maması ve su dağıtımı gerçekleştirildi.

 

 Can dostlara yönelik ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaya çalışan Çiğli Belediyesi ve ekipleri son olarak 26 mahallede kedi maması ve su dağıtımı gerçekleştirdi. Sokak hayvanlarının Çiğli belediyesi olarak kendi güvencelerinde olduğunu belirten Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Yaptıkları çalışmalarda Sokak sakinlerinin beslenme ve bakım ihtiyaçlarını özenle karşılamaya devam ettiklerini belirterek aynı zamanda çevre kirliliğinin oluşmaması için de dikkatli olduklarını belirtti. İlçe genelinde can dostlarının mutluluğu için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Gümrükçü, Sokak sakinlerinin aç, hasta ve bakımsız kalmasının kabul edilemez olduğunu vurguladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmir belediye, Çiğli Belediyesi, Çiğli belediyesi Sokak hayvanları, Çiğ
Haber Yazılımı