Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 17:54
 
İzmir'de asfalt çalışmaları kısıtlama süresinde devam edecek
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin koronavirüs döneminde başlayan haftasonu kısıtlamalarıyla startını verdiği asfalt çalışmaları kaldığı yerden devam edecek. Belediyeden yapılan açıklamada İZBETON ekiplerinin bu hafta sonu da Mürselpaşa, Yeşildere, Akçay, Mithatpaşa caddeleri ve Altınyol gibi ana arterlerde asfaltlama yapacağı ifade edildi.
İZMİR Haberi
İzmir'de asfalt çalışmaları kısıtlama süresinde devam edecek

Koronavirüs kısıtlamalarının ardından hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının bulunduğu şehirlerden olan İzmir'de asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla sürecek.

 

ÇALIŞMA YAPILACAK BÖLGELER

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı bu hafta sonu da 19 ekiple asfalt ve yol bakım çalışmaları için görev başında olacak. Mürselpaşa, Yeşildere, Akçay, Mithatpaşa caddeleri ve Altınyol gibi ana arterlerde asfaltlama yapılacak.  

 

İZBETON EKİPLERİ HAZIR

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs önlemleri kapsamında bu hafta sonu da kentin altyapısını güçlendirme çalışmalarını sürdürecek. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZBETON ekipleri, sokağa çıkma yasağından faydalanarak 9 ilçede asfaltlama ve yol bakım çalışması yapacak.

 

ANAHARTERLER YENİLENECEK

 

Trafik yoğunluğunun büyük ölçüde azaldığı salgın sürecinde kentin dört bir yanında asfalt serimi, yama, parke kaplama ve tamirat işlerini yoğunlaştıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri hafta sonu kentin ana arterlerinde çalışacak. İzmirlilerin konforunu ve güvenliğini artırmak için sürdürülen çalışmalar kapsamında Mürselpaşa, Yeşildere, Akçay ve Mithatpaşa caddeleri ile Altınyol’da asfalt çalışmaları devam edecek.

 

BAKIM ÇALIŞMASI YAPILACAK NOKTALAR

 

Ayrıca Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Menderes, Konak ve Balçova’da çeşitli noktalarda toplam 19 ekip, asfaltı hasar gören yollarda bakım çalışması yapacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir çalışma, izmir asfalt, izmirde çalışma yapılacak yerler
Haber Yazılımı