Haber Detayı
09 Mayıs 2020 - Cumartesi 16:44
 
İzmir'de Belediye'den kuaförlere dezenfekte desteği
İçişleri Bakanlığı'nın açıklamasıyla 11 Mayıs tarihinde yeniden açılmaya hazırlanan kuaför ve berberlere İzmir Büyükşehir Belediyesi dezenfekte desteği verecek. Belediye dükkanların temizliği ve hizyeni için ekiplerini seferber edecek.
İZMİR Haberi
İzmir'de Belediye'den kuaförlere dezenfekte desteği

İzmir Büyükşehir Belediyesi 11 Mayıs Pazartesi kepenklerini açmaya hazırlanan kuaförlere hijyen desteği için koları sıvadı.

 

SAAT 08:00'DE ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınına karşı alınan önlemlerin gevşemesiyle 11 Mayıs Pazartesi yeniden hizmet vermeye başlayacak berber ve kuaför dükkanları için kolları sıvadı. Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler il genelinde tüm berber ve kuaför salonlarını ücretsiz dezenfekte edecek. Ekipler her ilçede 11 Mayıs Pazartesi günü sabah 08.00’den itibaren dezenfeksiyon çalışmalarına başlayacak. Dezenfeksiyon çalışmaları belirli aralıklarla devam edecek.

 

KRİTİK NOKTALAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgınına karşı toplu ulaşım araçları, sağlık kuruluşları, karakollar gibi kamuya açık olan alanlar düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmir'de, Belediye'den, kuaförlere, dezenfekte, desteği,
Haber Yazılımı