Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 17:05
 
İzmir'de devam kararı! İZELMAN otoparkları onlara ücretsiz
İzmir Büyükşeihr Belediyesi'ne bağlı İZELMAN Genel Müdürlüğü bünyesindeki otoparklar sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet vermye devam edecek. Koronavirüs pandemi sürecinde toplu taşıma ve otoparkların sağlıkçıklar için ücretsiz olarak kullanılması kuralında devam kararı alındı. İşte detaylar...
İZMİR Haberi
İzmir'de devam kararı! İZELMAN otoparkları onlara ücretsiz

İzmir Büyükşehir Belediyesi sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu ulaşım hizmetinden sonra ücretsiz otopark desteği için de ‘devam’ kararı aldı.

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ


 
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN Genel Müdürlüğü, koronavirüs salgınıyla mücadelenin baş kahramanları sağlık personeline destek amacıyla 20 Mart’ta ‘ücretsiz otopark’ uygulaması başlatmıştı. Pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle uygulamanın uzatılması kararı alındı.

 

Başladığı günden beri binlerce sağlıkçının, kurum kimlik kartlarını göstererek yararlandığı ücretsiz otopark hizmeti, İZELMAN’ın işlettiği tüm otoparklarda geçerli olacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinin başından itibaren sağlık ve eczane çalışanlarına toplu ulaşım hizmetini de ücretsiz veriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir, izmir haber, izmir ücretsiz otopark, sağlık çalışanları ücretsiz haklar, izmir belediye, izelman
Haber Yazılımı