Haber Detayı
02 Aralık 2020 - Çarşamba 11:07
 
İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı
İzmir'de koronavirüs şoku! İki Belediye Başkanı'nın Covid-19 testi pozitif çıktı. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ve Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel sosyal medya hesaplarından koronavirüse yakalandıklarını açıkladılar.
İZMİR Haberi
İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı

İzmir'de iki belediye başkanı koronavirüse yakalandı. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel sosyal medya hesaplarından sağlık durumlarına ilişkin mesaj paylaştılar. İşte o açıklamalar;

 

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANI FERİDUN YILMAZLAR

 

 "Bugün yaptırmış olduğum Covid-19 testim pozitif çıktı, genel sağlık durumum iyi olup bu süreçte evde karantinada olacağım. İlgi gösteren, arayan, soran, mesaj gönderen herkese teşekkür ediyorum. Sağlığınıza, maske, mesafe ve hijyen önlemlerine lütfen çok dikkat edin. Bu günleri moral bozmadan birlikte atlatacağımıza inancım tam. Ayrıca tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor ve sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" 

 

SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI FİLİZ CERİTOĞLU ŞENGEL

 

"Bugünler de gelip geçecek, moral bozmak yok. Bizler çalışmaya devam edeceğiz. Aynı enerjiyle, aynı şevkle tekrardan yollara çıkacağız. Sonucum pozitif çıktı ancak ben de pozitifim. Maske, mesafe ve hijyene çok dikkat edin"

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir, izmir haber, belediye başkanı korona, filiz ceritoğlu korona, feridun yılmazlar korona
Haber Yazılımı