Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 13:39
 
İzmir'de sokağa çıkma kısıtlaması sonrası sokaklar sessiz kaldı
Türkiye'de İçişleri Bakanlığı tarafından tespit edilen ve açıklanan şehirlerde sokağa çıkma kısıtlaması başlarken, Ülkenin büyük şehirlerinden İzmir'e sessizlik hakim oldu. Kentte cadde ve sokaklar boşaltıldı, polis gözetimi sıklaştırıldı.
İZMİR Haberi
İzmir'de sokağa çıkma kısıtlaması sonrası sokaklar sessiz kaldı

İzmir halkı sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla evlerine geçti. Kentte Cadde ve sokaklar boş kaldı.

 

SOKAKLAR SESSİZ KALDI, UYGULAMA NOKTALARI ARTIRILDI

 

İzmir'de, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle meydan ve sokaklar boşaldı. Polis ekipleri, kısıtlamaya uymayan vatandaşları tespit etmek için kentte uygulama noktaları oluşturdu.

 

SOKAKLARIN BOŞ KALMASIYLA TRAMVAY ONARIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

 

İçişleri Bakanlığı tarafından, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak'ta uygulanmak üzere başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde, İzmir'i sessizlik sardı. Şehirdeki cadde ve meydanlar boşaldı. Sokakların boş kalmasını fırsat bilen ekipler, Konak Tramvayında onarım çalışması gerçekleştirdi. Polis ekipleri ise, kentte 25'ten fazla noktada uygulama noktası oluşturarak, kısıtlamaya uymayan kişilere ceza yazdı. Denetlemelerin, kısıtlamaların biteceği gün olan 19 Mayıs Salı günü saat 00.00'a kadar aralıksız süreceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: sokağa çıkma kısıtlaması, izmir, izmir haber
Haber Yazılımı