Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 17:40
 
İzmir Güzelbahçe Belediyesi GüzBel Cafe'yi vatandaşların hizmetine açtı
İzmir'de Güzelbahçe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan GüzBel Cafe vatandaşların hizmetine açıldı. Açılışa Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin yanı sıra CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'de katılım gösterdi.
İZMİR Haberi
İzmir Güzelbahçe Belediyesi GüzBel Cafe'yi vatandaşların hizmetine açtı

Güzelbahçe Belediyesi tarafından vatandaşların sahil kenarında gelip çay içip sohbet edebilecekleri yen bir mekan oluşturuldu.

 

 

GüzBel Cafe’nin açılışına CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Önceki dönem CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, İYİ Parti Güzelbahçe İlçe Başkanı Afet Albaş, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

 

VAATLER YERİNE GELİYOR

 

Belediyenin asil görevi olan denge faktörünü çalıştırdıklarını söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Güzelbahçe’de yaşamak ayrıcalıktır, bu ayrıcalıklı vizyonda bir işletme yapmak istiyoruz. Buradaki amaç para kazanmak değil Güzelbahçe halkına hizmet etmek. Bizim buradaki amacımız esnafımıza rakip olmak değil, orta hali vatandaşlarımızın da sahil kenarında oturup bir çay içmeleri, keyifli vakit geçirmelerini amaçlıyoruz. Seçim bildirgemizde olan bir vadimizi de yerine getirmiş olduk. Sahilde insanlarımızın oturup çay içebilecekleri ‘Sahil Çay Bahçesi’ açacağız demiştik, o vaadimizi de yerine getirmiş olduk. Güzelbahçe’mizin 98. Kurtuluş Yıl dönümüne yakışacak bir işletmeyi hizmete soktuk. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir, izmir haber, güzbel cafe, güzelbahçer belediyesi, mustafa ince, atila sertel
Haber Yazılımı