Haber Detayı
09 Mayıs 2020 - Cumartesi 20:29
 
Karşıyaka Divan Kurulu'ndan yönetime destek
İzmir'in köklü kulüplerinden Karşıyaka'da Divan Kurulu'ndan yönetime destek mesajı geldi. Koronavirüs nedeniyle liglere verilen arada futbolcu maaşlarıyla ilgili konunun gündeme alınmasına ilişkin açıklama yapan Divan Kurulu, "Hepimize düşen görev bu zor ve sıkıntılı süreçte yönetimimizin yanında olmak ve kulübümüze maddi-manevi destek vermektir." ifadelerini kullandı
SPOR Haberi
Karşıyaka Divan Kurulu'ndan yönetime destek

Corona virüs pandemisi sürecinde hafta içinde TFF 3'üncü Lig'de yer alan futbol takımındaki maaş tartışmalarıyla gündeme gelip ardından iddiaları takım kaptanlarının ağzından yalanlayan Karşıyaka'da kulübün divan kurulu, yönetime sıkıntılı dönemde destek açıklaması yaptı.

 

KORONAVİRÜS SÜRECİ KULÜPLERİ ETKİLEDİ

 

Divan, açıklamasında dünya çapında yaşanan sürece dikkat çekerek, "Tüm dünya ve Türkiye bilindiği gibi bulaşıcı bir virüs salgını içerisindedir. Bu salgın nedeniyle de dünya ve Türkiye ekonomileri sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntılardan spor kulüplerinin etkilenmemesi mümkün değildir. Kulübümüz gibi bir çok branşta mücadele veren kulüpler de bu süreçte çok daha fazla sıkıntılar yaşayacaktır" dedi.

 

MADDİ-MANEVİ KULÜBÜMÜZÜN YANINDAYIZ

 

Açıklamada, "Ancak, bizim görebildiğimiz kadarı ile kulüp yönetimimiz ellerinden geldiğince ve fedakarca bu sıkıntıları göğüslemeye çalışmaktadır. Bu zor şartlarda görevlerini yürütmektedirler. Hepimize düşen görev bu zor ve sıkıntılı süreçte yönetimimizin yanında olmak ve kulübümüze maddi-manevi destek vermektir. Bizler, onların moralini yüksek tutalım ki onlar da hayat normale döndükten sonra şu ana kadar sportif ve idari anlamda elde ettikleri başarıları tekrarlayarak, bizlerin moralini hep yukarıda tutmaya devam etsinler. Bu günler her zamankinden daha fazla dayanışma, daha fazla omuz omuza ve yan yana olma zamanıdır. Divan kurulu olarak görevimiz; bu güne kadar olduğu gibi bu dönemde de yönetimimizin yanında olup, kulübümüzün birer askeri olarak kendilerine destek olmayı sürdürmektir" ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karşıyaka, Divan, Kurulu'ndan, yönetime, destek,
Haber Yazılımı