Haber Detayı
09 Şubat 2021 - Salı 17:22
 
Koca açıkladı: 'Uzak, zor demeden her yerdeler''
Sağlık Bakanı prof. Dr. Fahrettin Koca koronavirüs salgınıyla mücadelenin en önemli noktası olan aşı sürecinde sağlık çalışanlarıyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Koca zorlu kış şartlarının da etkisini gösterdiği Diyarbakır'ın Akbaşak mahallesinde görevini yapan sağlık personelleriyle ilgili, ''Sağlık hizmeti vermek için dağları aşmak, karlı yolları geçip büyüklerimize ulaşmak en büyük bahtiyarlığımız. Sağlık çalışanlarımız uzak, zor demeden her yerdeler.'' dedi.
SAĞLIK Haberi
Koca açıkladı: 'Uzak, zor demeden her yerdeler''

Koronavirüs salgınında zorlu kış şartlarınında etkisiyle bazı vatandaşlarımız bulundukları bölge dolayısıyla sağlık kuruluşlarına ulaşımı kısıtlandı. Aşı için sırası gelen vatandaşlara sağlık personelleri zorlu şartlarda hizmet veriyor. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,  Diyarbakır'ın Akbaşak mahallesinde görevini yapan sağlık personelleriyle ilgili, ''Sağlık hizmeti vermek için dağları aşmak, karlı yolları geçip büyüklerimize ulaşmak en büyük bahtiyarlığımız. Sağlık çalışanlarımız uzak, zor demeden her yerdeler.'' açıklamsında bulundu. 

 

FAHRETTİN KOCA'NIN PAYLAŞIMI

 

 

Sağlık hizmeti vermek için dağları aşmak, karlı yolları geçip büyüklerimize ulaşmak en büyük bahtiyarlığımız. Sağlık çalışanlarımız uzak, zor demeden her yerdeler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: bakan, koca, fahrettin koca, korona, koronavirüs, aşı, diyarbakır
Haber Yazılımı