Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 08:16
 
Koca İzmir dahil 5 ilin sağlık müdürleriyle görüştü
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca 5 ilin sağlık müdürleriyle video konferans aracılığıyla bir araya geldi. Konferansa Ankara, İzmir, Kayseri, Çankırı ve Adıyaman i sağlık müdürleri katıldı. Toplantıda artan vakaların nedenleri, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranları ele alındı.
GÜNDEM Haberi
Koca İzmir dahil 5 ilin sağlık müdürleriyle görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca artan vakaların nedenleri yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarının görüşüldüğü 5 ilin sağlık müdürleriyle video konferans gerçekleştirdi. Konferansa Ankara, İzmir, Kayseri, Çankırı ve Adıyaman i sağlık müdürleri katıldı. Gündemin ana başlığı vaka artışları, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranları oldu.

 

FAHRETTİN KOCA'NIN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

 

ANKARA, İZMİR, KAYSERİ, ÇANKIRI ve ADIYAMAN’ın sağlık müdürleriyle ayrı ayrı video konferansta bir araya geldik. Vaka artışlarının sebeplerini, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarını ele aldık. İlave tedbirleri değerlendirdik. BAŞARI, BİRLİKTE MÜCADELEDE GİZLİDİR.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: bakani koca, izmir, izmir haber, ankara, çankırı, adıyaman, kayseri, sağlık, müdürü, koronavirüs, korona, yoğun bakım
Haber Yazılımı