Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 17:06
 
PTT'den personeline 2 bin TL destek
Koronavirüs saldınının ülkemizde görünmesinin ardından sağlık konusunda yoğun taşımacılık yapan PTT çalışanlarına şirketten 2 bin TL katkı ödemesi yapılacağı açıklandı. PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten yaptığı açıklamada, "Personelimize yapacağımız bu katkı, başarıları ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.
EKONOMİ Haberi
PTT'den personeline 2 bin TL destek

PTT AŞ çalışanlarına ek 2 bin TL destek ödemesi gerçekleştirecek. Koronavirüs döneminde yoğun çalışma sergileyen kurum çalışanları için verilen kararı şirketin Genel Müdürü Hakan Gülten açıkladı.

 

GÜLTEN ALDIKLARI KARARIN ÖNEMİNİ VURGULADI

 

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, konuyla ilgili değerlendirmesinde, 180 yıldır tüm zorlu koşullarda milletinin yanında olan PTT'nin, ülke ekonomisinde lokomotif konumda bulunduğunu belirterek, çalışanları için aldıkları kararın önemine dikkati çekti.

 

2 BİN TL EK DESTEK ÖDEMESİ YAPILACAK.

 

Gülten kararı açıkladığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

 

"Fedakarca çalışan PTT personelimize net 2 bin lira katkı ödemesi yapacağız. Personelimize yapacağımız bu katkı, başarıları ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum."

 

PTT OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

 

Gişelerde ve dağıtım alanlarının her kademesinde görev alan PTT personelinin Türk milletine hizmeti aksatmamak için var gücüyle çalıştığını vurgulayan Gülten, ülkenin zorlu süreci atlatması için PTT olarak ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

 

PERSONELE TEŞEKKÜR

 

Gülten, PTT personelinin tüm görev alanlarında, Kovid-19 salgınının etkilerinin azaltılmasına yönelik tedbirlere uyarak fedakarca hizmet verdiğini belirterek, şöyle devam etti:

"Bizler de hem çalışanlarımızın hem de vatandaşlarımızın sağlıklarını korumak için tedbirlerimizi alıyoruz. Ülkemizin yaşadığı bu süreçte hayatımızı kolaylaştıran, ailelerinden ayrı kalıp ülkesine hizmet için mesai mefhumu gözetmeden gayret gösteren değerli personelimizin bu fedakarlığı için minnettarım. Personelimiz, gerek iş yerlerimizde gişelerde gerek sosyal yardım ve maaş ödemeleri gibi dağıtım alanlarında vatandaşlarımızın evine kadar giderek, ailelerinden çok görev alanlarında zaman geçirip, üstün hizmet aşkıyla ülkemizi gururlandırdılar. Ülkemiz, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini verdi. Dünyaya örnek olan bu başarılı birlikteliğe katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle yeniden başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanımız olmak üzere tüm personelimize ve vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: ptt ödeme, ptt ek destek, ptt personel, ptt,
Haber Yazılımı