Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 15:35
 
Selçuk paylaştı! Bugün başladı
Milli Eğitim Bakanı Prof Dr. Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yapmış olduğu son paylaşımda yüz yüze eğitimin başladığını duyurdu. Bakan Selçuk, ''Şükür ki bugün bazı illerimiz tüm kademelerde yüz yüze eğitime başladı.'' dedi.
EĞİTİM Haberi
Selçuk paylaştı! Bugün başladı

Koronavirüsle normalleşme sürecinde yüz yüze eğitime geçildi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabındaki paylaşımında bugün bazı illerde kademeli olarak yüz yüze eğitime başlandığını açıkladı. Selçuk; ''Şükür ki bugün bazı illerimiz tüm kademelerde yüz yüze eğitime başladı. Bazı illerimiz de önemli ölçüde uzaktan eğitimle devam ediyor. Bir kişinin taktığı maske, koruduğu sosyal mesafe o ildeki çocukların eğitim hayatını, ülkenin geleceğini etkiliyor. Güne bu bilinçle başlayalım.'' dedi

 

BAKAN SELÇUK'UN PAYLAŞIMI

 

 

Şükür ki bugün bazı illerimiz tüm kademelerde yüz yüze eğitime başladı. Bazı illerimiz de önemli ölçüde uzaktan eğitimle devam ediyor. Bir kişinin taktığı maske, koruduğu sosyal mesafe o ildeki çocukların eğitim hayatını, ülkenin geleceğini etkiliyor. Güne bu bilinçle başlayalım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: eğitim, yüzyüze, bakan, selçuk, ziya selçuk, milli eğitim
Haber Yazılımı