Haber Detayı
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 14:47
 
Şok! Kripto para borsasında para çekme işlemi...
Dünyanın en önemli kripto para borsalarından olan binance müşterileri para çekmek isterken adeta şok yaşadılar. Binance'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda geçici olarak para transferi işlemi yapılamadığı duyuruldu. Sonrasında bir mesaj daha yayınlayarak işlemlerin sıraya alındığı bilgisini paylaştı. Aradan kısa bir süre daha geçince yeni bir açıklama yapan binance resmi sosyal medya hesabı para çekme işlemlerinin yeniden başladığını açıkladı.
EKONOMİ Haberi
Şok! Kripto para borsasında para çekme işlemi...

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından iri olan binance de para transferi sorunu yaşandı. Yaşanan sorunu resmi sosyal medya hesabından kullanıcalarıyla paylaşan binance, işlemlerin geçici olarak askıya alındığını yayımladı. Daha sonra müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için yapılan işlemlerin kayıt altına alındığını duyurdu. Yaşanan sorun kısa sürede çözümlendi.

 

 

 

Binance de yaşanan teknik bir sorun nedeniyle kısa süreli panik yaşayan kripto para yatırımcıları işlemlerin normale dönmesiyle rahat bir nefes almış oldu. Resmi sosyal medya hesabından yapılan ''Tüm para çekme işlemleri tarihinde geçici olarak askıya alındı'' paylaşımından sonra kısa süreli panik yaşayan yatırımcı, sorunun çözülmesiyle işlemlerine devam etmeye devam ediyor.

 

Yatırımcısını mağdur etmemek adına, kullanıcının yaptığı işlemleri kaydedip sıraya koyan binance sorunun çözümlenmesinden sonra yapılan para çekme işleminin gerçekleşeceğini açıkladı. Yaşanan teknik sorun kısa sürede çözülerek işlemler normal seyrine döndü.

 

Yapılan paylaşımlar;

 

Tüm para çekme işlemleri tarihinde geçici olarak askıya alınır.#Binance . Ekibimizin üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.

 


Bir para çekme talebi gönderirseniz, bir kuyruğa eklenecektir, ancak bu sorun çözülene kadar işleme alınmayacaktır.

 

 

Para çekme işlemleri artık yeniden başlatıldı. Sabrınız için teşekkürler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: kripto, kripto para, binance, yatırımcı
Haber Yazılımı