Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 19:38
 
Son günlerin popüler şarkıcısı Hande Ünsal'ın annesi kimdir?
Son zamanların en sevilen Pop müzik şarkıcılarından biri olan Hande Ünsal kimdir? Hande Ünsal'ın annesi kimdir? İzmirli olan genç sanatçı hakıkında merak edilenler..
MAGAZİN Haberi
Son günlerin popüler şarkıcısı Hande Ünsal'ın annesi kimdir?

Pop müziğinin son zamanlarda sevilen yüzlerinden biri olan Hande Ünsal'ın annesinin kiö olduğu merak ediliyordu. Soyadı benzerliği mi yoksa gerçekten de ünlü sanatçının kızı mı olduğu spekülasyonları son buldu. 

 

Genç Pop müzik sanatçısı Hande Ünsal kendisi gibi ünlü bir şarkıcı olan Niran Ünsal'ın öz kızı. Hande Ünsal Niran Ünssal'ın ilk evliliğinden doğan tek çocuğudur. 

 

Hande Ünsal 28 yaşında ve aslen İzmirli. Haliç Üniversitesi mezunu olan Hande Ünsal 2011 yılında bir single çıkarmıştı. Ünsal, 1991 yılında dünyaya geldi. Türk pop şarkıcısıdır. Boyu 1.60, kilosu ise 48’dir. 1990 yılında Kaan Canbağ ile evlenen şarkıcı Niran Ünsal‘ın, bu evlilikten doğan tek çocuğudur. Aynı zamanda Haktan ve Nida Ünsal’ın yeğenidir.

 

 

2011 yılının henüz başlarında Kumar adlı single parça çıkararak müzik dünyasına ilk adımını attı. Fakat insanlar onu Aydın Kurtoğlu’nun ‘Köle’ isimli şarkısındaki kadın vokal sesiyle tanıdı. ‘Köle’ isimli şarkıya ayrı bir lezzet katan Ünsal, kısa sürede ismini geniş bir kitleye duyurmuş oldu.

 

2013 yılında, uzun süredir birlikte olduğu Serkan Balkan ile hayatını birleştirdiğinde, henüz 21 yaşındaydı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu sayfa içeriğiyle ilgili kelime tanımlamayabilirsiniz. Ör. ismail, haber, ismail haberi,
Haber Yazılımı