Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 19:17
 
Tunç Soyer, adım adım asfalt rekoruna doğru
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer seçim çalışmalarında söz verdiği asfalt rekoruna doğru hızla ilerliyor. Soyer koronavirüs nedeniyle hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kararının alınmasının ardından kentin boş olduğu bu süreçte kentin ana arterleri ve diğer noktalarında asfalt çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca Soyer yapılan çalışmaları bugün yerinde inceledi.
İZMİR Haberi
Tunç Soyer, adım adım asfalt rekoruna doğru

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in seçim vaatleri arasında yer alan asfaltta rekor hedefi doğrultusunda yol çalışmaları hız kazandı.

 

SOYER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

 

İki günlük sokağa çıkma kısıtlamasını değerlendiren ekipler kentin ana arterlerinde asfalt ve yol bakım çalışmalarına devam etti. Trafiğin azalması sayesinde asfalt ve yol bakım çalışmalarını hızlandıran İZBETON ekipleri tam kadro sahadaydı. Başkan Tunç Soyer, belediye bürokratlarıyla asfalt çalışmalarının devam ettiği Üçkuyular, Gaziemir, Anadolu Caddesi, Yeşildere ve Alsancak’taki noktaları dolaşarak çalışmaları yerinde inceledi.

 

ADIM ADIM REKORA DOĞRU

 

Başkan Soyer, “Daha kampanya döneminde rekor asfalt yılları olacağını söylemiştik. Çok şükür bu gerçekleşiyor. Hem ana arterlerde hem kent içindeki caddelerde çok özenli bir çalışma yürütülüyor. Koronavirüs çok büyük sıkıntılar yaşattı. Zorlu bir dönem geçiriyoruz ama bazı fırsatlar da var. Sokağa çıkma yasağı olmasaydı bu ana caddelerde bu kadar hızlı ve düzgün asfalt çalışması yapmak mümkün olmazdı. Başta Genel Sekreterimiz Buğra Gökçe olmak üzere Fen İşleri Daire Başkanımıza, İZBETON Genel Müdürümüze ve sahada çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

ÇALIŞMALARIN DEVAM ETTİĞİ NOKTALAR ŞU ŞEKİLDE

 

Trafik yoğunluğunun büyük ölçüde azaldığı salgın sürecinde kentin dört bir yanında asfalt serimi, yama, parke kaplama ve tamirat işlerini yoğunlaştıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Mürselpaşa, Yeşildere, Akçay, Mithatpaşa Caddesi, Altınyol, Dr. Refik Saydam Bulvarı ile Kemalpaşa-İzmir yolunda asfalt çalışmalarına devam ediyor. Asfalt çalışmalarının yanı sıra Konak, Bayraklı, Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Çiğli, Karabağlar ve Bornova gibi birçok ilçede asfalt yama, parke kaplama ve tamir faaliyetleri de sürdürülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: tunç soyer, izmir asfalt, izmir haber, izmir belediye
Haber Yazılımı