Haber Detayı
17 Mayıs 2020 - Pazar 17:31
 
Tunç Soyer asfalt çalışmalarını yerinde takip etti
Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek kentin 6-7 noktasında asfaltlama çalışması başlatan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer çalışma notalarını yerinde izledi. İzmir'de yüksek sıcaklık altında işçilerin mücadele verdiğini aktaran Soyer, "Burada sıcaklık asfaltın dökülmesiyle birlikte 160 dereceyi buluyor" yorumunu yaptı.
İZMİR Haberi
Tunç Soyer asfalt çalışmalarını yerinde takip etti

Koronavirüs nediyle hafta sonlar ve resmi bayramlarda sokağa çıkma yasağının uygulamaya konmasıyla İzmir sokakları da asfaltlama çalışmalarıyla yenilenmeye başladı. Caddelerdeki sessizliği çalışmaya dönüştüren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yeni asfalt noktalarını yerinde takip etti.

 

SICAKLIK 160 DERECE KADAR YÜKSELİYOR!

 

Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata dönüştürerek seçim vaadinde de belirttiği gibi İzmir'de asfaltlama çalışmaları için kollarını sıvıyan Soyer çalışma noktasında önemli açıklamalarda bulundu. İzmir'de hava sıcaklığının 40 dereceye kadar yükseldiğini ifade eden Soyer, bu hava şartlarında çalışmanın zor olduğuna vurgu yaparak. asfalt döküldükten sonra sıcaklığın 160 dereceye kadar çıktığını ifade etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir haber, izmir, tunç soyer, belediye başkanı, izmir büyükşehir belediy
Haber Yazılımı