Haber Detayı
13 Ağustos 2020 - Perşembe 10:04
 
Ülke şokta! İletişim Bakanı'nın koronavirüs testi pozitif çıktı
Dünya koronavirüsle başa çıkmaya çalışırken İletişim Bakanı'ndan gelen haber ülkeyi şoka soktu. Venezuela İletişim Bakanı Jorge Rodriguez'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Rodriguez sağlık durumuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
DÜNYA Haberi
Ülke şokta! İletişim Bakanı'nın koronavirüs testi pozitif çıktı

Venezuela İletişim Bakanı Jorge Rodriguez'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla sarsıldı. Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun en yakın danışmanlarından olan İletişim Bakanı Rodriguez koronavirüse yakalandı.

 

Venezuela'da daha önce de birçok yetkili ve Sosyalist Parti lideri Diosdado Cabello'da virüse rastlanmıştı. İletişim Bakanı Jorge Rodriguez sağlık durumu hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı:

 

 

JORGE RODRİGUEZ'İN PAYLAŞIMI

 

Enfeksiyon x Covid-19 tanısı aldığımı bildirmek benim görevim. Genel durumum iyi olsa da viral tablonun üstesinden gelmek için izolasyona uymalı ve gerekli özeni göstermeliyim. Hepinize bir kucaklama!

Kaynak: Editör:
Etiketler: koronavirüs, bakanın testi pozitif, korona testi, venezuela, venezuela iletişim bakanı, jorge rodriguez, nicolas maduro, diosdado cabello, venezuela koronavirüs
Haber Yazılımı